Water Treatment Wide

משקולות לחיזוק רצפת האגן

המשקולות לחיזוק רצפת האגן הן אמצעי פשוט ואפקטיבי להתגברות על בריחת שתן ושיפור הזוגיות. ​

 

נוחות השימוש, המשוב המדויק להפעלת שרירים נכונה והתוצאות המהירות והמשמעותיות הן שהפכו את המשקולות לכלי כל כך משמעותי בטיפול בבריחת שתן, שיקום לאחר לידה וטיפול זוגי.

 • טיפול יעיל בבריחת שתן

 • שיקום רצפת האגן לאחר הלידה

 • חיזוק רצפת האגן גם בגיל השלישי

 • חיזוק שרירי הנרתיק

 • שיפור התפקוד המיני 

 • והעלאת הבטחון העצמי 

תוצאות מהירות - רק 10-15 דקות ביום ובתוך שבועות ספורים תרגישי בהבדל! תוך חודשיים-שלושה רצפת האגן ושרירי הנרתיק שלך יהיו חזקים והדוקים יותר.

​אימון הדרגתי - הסט מכיל חמש משקולות בגודל זהה (קוטר מירבי 30 מ"מ) ובמשקלים שונים (30 עד 115 גרם) המאפשרות אימון הדרגתי והתאמה אישית. בחלוף השבועות שרירי רצפת האגן שלך ילכו ויתחזקו, ותוכלי לעבור בהדרגה מהמשקולות הקלות למשקולות הכבדות יותר שיאפשרו לך התחזקות נוספת.​

 

סיליקון איכותי - נעים למגע, קל לשימוש, ללא BPA, היפואלרגני, ללא נקבוביות או פתחים, קל לניקוי, עם תקני CE ו FDA.

 

 
הנחיות שימוש ותמיכה טלפונית - הנחיות השימוש המצורפות למוצר הוכנו בסיועם של רופאים ופיזיותרפיסטיות בכירים מישראל. בנוסף ישנו קו לתמיכה והדרכה טלפונית.
יד מחזיקה במשקולות רצפת האגן 450 600_edi

האימון במשקולות לחיזוק רצפת האגן מוכח מדעית:

 

מחקרים מראים כי למעלה מ 70% מהנשים המבצעות אימון יומי עם משקולות לחיזוק רצפת האגן מצליחות לחזק משמעותית את רצפת האגן תוך 8-12 שבועות.

מסקנות החוקרים:

"המשקולות נמצאו אפקטיביות בחיזוק רצפת האגן אצל נשים הסובלות מבריחת שתן"

Effectiveness of two conservative modes of physical therapy in women with urinary stress incontinence. Authors: Tiina Arvonen,Aino Fianu-Jonasson, Raija Tyni-Lenne

 

"האימון עם משקולות רצפת האגן הפיק תוצאות טובות משמעותית יותר מאשר האימון של רצפת האגן ללא המשקולות"

Testing And Training Of The Pelvic Floor Muscles After Childbirth ,Authors: Aino Jonasson,Aino Jonasson,Helmut Pschera

"בקרב המתאמנות במשקולות רצפת האגן  נמצא שיפור משמעותי במדד איכות החיים (בטחון עצמי, סיפוק מיני וכו')  בתום תקופת האימון"

Single-blind, randomized, controlled trial of pelvic floor muscle training, electrical stimulation, vaginal cones, and no active treatment in the management of stress urinary incontinence. Authors: Rodrigo A. Castro et al

"השיפור במדדי התפקוד המיני (תשוקה, עוררות, סיכוך, אורגזמה, סיפוק וכאב) 5 חודשים לאחר סיום תקופת אימון רצפת האגן הוא מובהק"

Sexual Function and Quality of Life in Women with Urinary Incontinence Treated by a Complete Pelvic Floor Rehabilitation Program . Authors: Massimo Rivalta MD et al 2010

כ 3000 נשים בישראל כבר חוות את התועלות המשמעותיות של אימון רצפת האגן באמצעות סט המשקולות של  Woman Nature. תני לעצמך את המתנה החשובה הזו שתאפשר גם לך להתאמן ביעילות, להתגבר על בריחת שתן ולהנות מרצפת אגן חזקה ובריאה.

פידבקים מלקוחות :

"התפתחה אצלי בריחת שתן קלה שלא הצלחתי לעצור. בפסח קניתי לעצמי מתנה את המשקולות. בהתחלה השיפור היה של כ 50%. לאחר שיחה עם טל הבנתי שיש צורך להשתמש המשקולות בתנועה והשיפור הפך למשמעותי ביותר! אני עדיין ממשיכה לתרגל לפחות פעמיים בשבוע. פתרון מעולה."

(רותם, מטפלת ברפואה סינית)

"אני משתמשת במשקולות לחיזוק רצפת אגן מזה כ- 6 שבועות. כפי שהמלצתם אני מתאמנת לפחות 5 פעמים בשבוע במשך 10-15 דקות במקלחת. התחלתי להתאמן שלושה חודשים לאחר לידה ואגינלית ראשונה. במהלך ההריון סבלתי מבריחת שתן, בעיקר בשליש השלישי. לאחר הלידה והחלמת התפרים מצב בריחת השתן השתפר, ומאז שאני מתאמנת לא סובלת כלל מבריחת שתן. אני מרגישה את התחזקות השרירים בכך שאני מסוגלת לכווץ אותם בצורה רצונית טוב יותר ולזמן ארוך יותר, גם כאשר המשקולת לא בפנים."

(שיפי)

"מאז שאני מתרגלת בהתמדה הצטמצמו כמעט לאפס התקפי הכאב מריפלוקס בקיבה והצורך לרוץ לשירותים בסוף נסיעה. תודה! :)"

(ד')

"המשקולות אסתטיות, נעימות למגע, ונוחות לשימוש וניקוי. הן מדייקות את הפעלת שרירי רצפת האגן. התרגול עזר לי לחזור למידותיי ותורם לשיפור חיי המין."

(דינה, 62)

"לאחר חודש של אימון אני בהחלט מרגישה שיש שיפור!"

(ליאת)     

באריזה Woman Nature משקולת לחיזוק רצפת האגן
משקולות לחיזוק רצפת האגן Woman Nature.jpg
שיקום רצפת האגן לאחר הלידה
חיזוק רצפת האגן בהריון
חיזוק רצפת האגן בגיל השלישי
חיזוק רצפת האגן לפני ההריון

עכשיו בהנחה מיוחדת : 249 ש"ח בלבד והמשלוח חינם!

הנחיות שימוש

סט המשקולות

חמש המשקולות מצופות סיליקון רפואי איכותי ומאפשרות אימון הדרגתי ונוח, והתאמה לכל אישה לפי מאפייניה הייחודיים. ככל שהמשקולת כהה יותר כך היא כבדה יותר. המשקולת המתאימה עבורך היא זו שתאפשר לך לבצע אימון משך 15 דקות ללא מאמץ מוגזם, ומצד שני תוך הרגשה שמתקיים מאמץ להחזיק את המשקולת במקומה. בחלוף השבועות שרירי רצפת האגן שלך ילכו ויתחזקו, ותעברי בהדרגה למשקולות הכבדות יותר שיאפשרו התחזקות נוספת. המשקל המתאים לך הוא אינדיבידואלי וקשור במידה רבה לאנטומיה האישית ולמידת הסיכוך.

משקולות בציון משקלים.png

כיצד להתחיל?

ראשית שטפי את כל המשקולות בסבון גוף ומים חמים. לאחר מכן עמדי והכניסי בעדינות את המשקולת הבהירה ביותר לנרתיק תוך אחיזה בנקודת החיבור בין זנב המשקולת לגוף. במידת הצורך מומלץ להשתמש בנוזל סיכה על בסיס מים על מנת להקטין את מידת החיכוך.

אם את מצליחה להתנועע בעמידה ולהחזיק בקלות את המשקולת במקומה במשך 2-3 דקות, עברי למשקולת הבאה בתור. עשי זאת עד שתמצאי משקולת מעט מאתגרת שתאפשר לך לבצע אימון במשך 10-15 דקות. 

במידה ואינך מצליחה להחזיק את המשקולת הקלה ביותר מומלץ שתתאמני בתרגילי קיגל כפי שיוסבר בהמשך, תוך ישיבה בגב ישר עם נטייה קלה קדימה. לאחר תקופת תרגול כזו נסי שוב להתחיל להתאמן עם המשקולת הלבנה.

במידה והמשקולת הכבדה ביותר נותרת יציבה במקומה היעזרי בג'ל סיכה על בסיס מים כדי להקטין את מידת החיכוך.

האימון עם המשקולת

התאמני באמצעות המשקולת המתאימה במשך 10-15 דקות בכל יום. מומלץ שתרוקני את השלפוחית והמעיים לפני האימון.

שיטת אימון ראשונה כוללת ביצוע תנועות קלות של האגן והרגליים בעמידה, כאשר המשקולת נמצאת במקומה. אפשר גם לבצע תנועות אגן רחבות.

שיטת אימון שנייה כוללת ביצוע תרגילי קיגל הכוללים איסוף והרפיה של שרירי רצפת האגן יחד עם המשקולת תוך כדי עמידה בפיסוק קל. את הנחיות לביצוע תרגילי קיגל עם המשקולות תמצאי בחוברת ההנחיות המצורפת למשקולות.

 

ניתן ומומלץ לשלב בין שתי שיטות האימון אך זו לא חובה, וגם אימון בתנועה בלבד הוא יעיל ובכוחו להביא לתוצאות מצוינות.

כאשר תחושי שמידת האתגר באימון פוחתת, עברי להתאמן עם המשקולת הבאה בתור כדי להשיג התחזקות נוספת.

​לאחר שרצפת האגן שלך תתחזק במידה מספקת תוכלי להפחית בהדרגה את מספר האימונים השבועיים ולהמשיך לשמור על הישגייך לאורך זמן. 

הגיינה

 

חשוב לשטוף היטב את המשקולות במים חמים ובסבון עדין לפני כל שימוש ולאחריו. בנוסף עליך לוודא שאין סדקים במשקולת. ובמידה ואת משתמשת בנוזל סיכוך וודאי כי הוא על בסיס מים על מנת לשמור על הסיליקון לאורך זמן. אם מופיעים במשקולת סדקים מסיבה כלשהי אנא פני לתמיכה  ונסייע לך בהחלפתה.

שיטות לאיתור שרירי רצפת האגן

אם אינך מצליחה לאתר את שרירי רצפת האגן תוך שימוש במשקולת, נסי להטיל שתן ולהפסיק באמצע הפעולה. השרירים המשמשים לעצירת השתן הם שרירי רצפת האגן. שימי לב שאימון באמצעות עצירת שתן אינו מומלץ.

אפשרות נוספת לאיתור שרירי רצפת האגן היא להכניס אצבע נקייה אל הנרתיק ולכווץ את השרירים שיגרמו לדפנותיו להתהדק סביבה. כאשר שרירי רצפת האגן חלשים ההידוק עשוי להיות מועט. 

אם אינך מצליחה לזהות את שרירי רצפת האגן, פני לפיזיותרפיסטית מומחית לשיקום רצפת האגן כדי לקבל הנחיה.

המפתחות להצלחה

הקפידי על תנועה. שרירי רצפת האגן מתהדקים סביב המשקולת ותנועות האגן מגבירות את מידת ההידוק.

צרי לעצמך שגרת אימון נוחה. נשים רבות אוהבות להתאמן בזמן המקלחת. אחרות מעדיפות להתאמן בעת סידור הבית, נקיונות או אפילו אימון כושר. מצאי את דרך האימון המתאימה לך ודאגי להתאמן 10-15 דקות בכל פעם.

שאפי להתקדם. אם כבר  קל לך להתאמן עם המשקולת הנוכחית, עברי לבאה בתור. כך תבטיחי תועלת מירבית מהאימון: האתגר שלך יימשך, השרירים ימשיכו להתחזק, והתועלות שלך מהאימון יתעצמו.   עשי זאת ברגישות ותוך מודעות לגופך. ​

לימדי לבצע תרגילי קיגל. זו לא חובה, אך כך תוכלי להוסיף עניין לאימון עם המשקולות, וגם תשפרי את שליטתך בשרירי רצפת האגן.

הנחיות בטיחות

 • לפני כל שימוש ודאי שהמשקולת שעימה תתאמני נקיה, שלמה וללא סדקים. אם יש סדק צרי קשר עמנו ונחליף אותה עבורך במסגרת אחריות של שנה למוצר.

 • אחסני את המשקולות במקום קריר ויבש, ואל תחשפי אותן לטמפרטורה קיצונית.

 • המשקולות הן לשימוש אישי בלבד. אל תחלקי אותן כדי למנוע הפצת מחלות.

 • יש להשתמש במשקולת אחת בכל פעם. אין להשתמש במשקולת יחד עם אביזרים אחרים המוחדרים לנרתיק.

 • הקפידי לא להתאמץ יתר על המידה. אם מופיעים כאב חזק או תחושת חוסר נוחות שאינה רגעית, קחי הפסקה של ימים ספורים ובשובך לאימון הפחיתי את העומס.

 • במקרה של חשד, חוסר נוחות, גירוי, דלקת או זיהום, הפסיקי את השימוש במשקולות ופני לרופא.

 • בשימוש לפי ההנחיות לא צפויות תופעות לוואי למעט תחושת עייפות של השרירים ולעיתים כאב קל לאחר מאמץ.

 • אל תשתמשי במשקולות בזמן מחזור או מחלת הרפס או במצבים מיוחדים.

 • אל תשתמשי במשקולות יחד עם דיאפרגמה או פסרי.

 • אם את בהריון, לאחר לידה, או סובלת מבעיה רפואית  התייעצי עם רופא או פיזיותרפיסטית מומחית בשיקום רצפת האגן לפני תחילת האימון.

 

הצטרפי אל אלפי נשים בישראל שכבר מתאמנות עם משקולות רצפת האגן של Woman Nature, התגברי על בריחת שתן ותהני מרצפת אגן חזקה והדוקה יותר.

מוצרים נוספים: