top of page

רצפת האגן 

רצפת האגן היא קבוצת שרירים ורקמות היוצרת מבנה גמיש דמוי ערסל הממוקם בבסיס האגן ושולט על כיווץ והרפיית פי הטבעת, השופכה והנרתיק.

תפקידי רצפת האגן כוללים:

תמיכה במעי הגס, ברחם, בדפנות הנרתיק ובשלפוחית השתן, ייצוב הגוף, שליטה במתן יציאות, ותפקוד מיני תקין.

שרירי רצפת האגן נוטים להיחלש ממספר סיבות:

 • עומס במהלך ההריון ומאמצי הלידה - לוחצים מטה את רצפת האגן, מותחים ומחלישים אותה.

 • משקל עודף - מגביר את עומס איברי הבטן על רצפת האגן ומותח אותה.

 • ישיבה מרובה והימנעות מפעילות גופנית - גורמת להחלשות השרירים, יציבה כפופה ורפיון של רצפת האגן.

 • ירידה ברמת האסטרוגן בהגעה לגיל המעבר - מגבירה את גמישות ורפיון שרירי רצפת האגן.

Happy Mother with her Child
maternity dress
Smiling Mature Woman with Gray Hair
Woman in Underwear
urinary incontinence.jpg

החלשות רצפת האגן עשויה לגרום ל:

 • דליפות שתן.

 • קושי בהתאפקות.

 • עצירות וטחורים.

 • קשיים בתפקוד המיני.

 • כאבי גב תחתון.

 • דליות ברגליים.

 • ואף צניחת איברי רצפת האגן

בשנים האחרונות חלה מהפכה במודעות לחשיבות חיזוק ושיקום רצפת האגן. מחקרים רבים הוכיחו את יעילות אימוני חיזוק רצפת האגן, וכיום ניתן למצוא טיפולים ומכשירים רבים, החל מפיזיותרפיה של רצפת האגן דרך אימוני פילאטיס ויוגה, ועד אימונים ביתיים ממוקדים עם משקולות לחיזוק רצפת האגן.

יעילות הטיפולים הפיזיותרפיים וכן האימונים העצמאיים באמצעות משקולות לחיזוק רצפת האגן הוכחה במחקרים כגבוהה מאוד – מעל 70% הצלחה בהשגת חיזוק משמעותי של רצפת האגן במסגרת תקופה של 8-12 שבועות.

 

התועלות שהוכחו במחקרים:

 • התגברות מלאה או רבה על בריחת שתן.

 • הפחתת עצירויות וטחורים.

 • שיקום רצפת האגן בשנים שלאחר הלידה.

 • חיזוק רצפת האגן בגיל המעבר ובגיל השלישי.

 • שיפור משמעותי התפקוד המיני.

 • העלאת הבטחון העצמי ואיכות החיים.

המשקולות לחיזוק רצפת האגן הן אמצעי פשוט, פופולארי, ומאוד אפקטיבי . נוחות השימוש, הדיסקרטיות, התוצאות המהירות והמשמעותיות, והמשוב המדויק להפעלת שרירים נכונה הם שהופכים את המשקולות לחיזוק רצפת האגן של  Woman Nature לאהובות ומוערכות על ידי נשים רבות, וכן על ידי פיזיותרפיסטיות העוסקות בשיקום רצפת האגן.  

תוצאות מהירות - רק 10-15 דקות אימון ביום ובתוך שבועות ספורים תרגישי בהבדל! תוך חודשיים-שלושה רצפת האגן של למעלה מ 70% מהמתאמנות במשקולות רצפת האגן מתחזקת במידה ניכרת - מוכח מחקרית.

​אימון הדרגתי - הסט מכיל חמש משקולות במשקלים שונים (30 עד 115 גרם) המאפשרות אימון הדרגתי והתאמה לכל אישה. בחלוף השבועות שרירי רצפת האגן שלך ילכו ויתחזקו, ותעברי בהדרגה מהמשקולות הקלות למשקולות הכבדות יותר שיאפשרו לך התחזקות נוספת.​

 

סיליקון רפואי איכותי ובטיחותי - נעים למגע, קל לשימוש, ללא BPA, היפואלרגני, ללא נקבוביות או פתחים, קל לניקוי, עם תקן CE.

 

הסברים, הנחיות ותמיכה - חוברת ההדרכה המצורפת למשקולות הוכנה בסיוע רופאים בכירים ופיזיותרפיסטיות רצפת האגן מישראל. בנוסף לכך, יש לנו שירות של הנחייה ותמיכה טלפונית ומענה על שאלות בטלפון ובמייל.

משקולות בציון משקלים.png

מחקרים מראים כי למעלה מ 70% מהנשים המבצעות אימון יומי עם משקולות לחיזוק רצפת האגן מצליחות לחזק משמעותית את רצפת האגן תוך 8-12 שבועות:

"המשקולות נמצאו אפקטיביות בחיזוק רצפת האגן אצל נשים הסובלות מבריחת שתן"

Effectiveness of two conservative modes of physical therapy in women with urinary stress incontinence. Authors: Tiina Arvonen,Aino Fianu-Jonasson, Raija Tyni-Lenne

 

"האימון עם משקולות רצפת האגן הפיק תוצאות טובות משמעותית יותר מאשר האימון של רצפת האגן ללא המשקולות"

Testing And Training Of The Pelvic Floor Muscles After Childbirth ,Authors: Aino Jonasson,Aino Jonasson,Helmut Pschera

"בקרב המתאמנות במשקולות רצפת האגן  נמצא שיפור משמעותי במדד איכות החיים (בטחון עצמי, סיפוק מיני וכו')  בתום תקופת האימון"

Single-blind, randomized, controlled trial of pelvic floor muscle training, electrical stimulation, vaginal cones, and no active treatment in the management of stress urinary incontinence. Authors: Rodrigo A. Castro et al

"השיפור במדדי התפקוד המיני (תשוקה, עוררות, סיכוך, אורגזמה, סיפוק וכאב) 5 חודשים לאחר סיום תקופת אימון רצפת האגן הוא מובהק"

Sexual Function and Quality of Life in Women with Urinary Incontinence Treated by a Complete Pelvic Floor Rehabilitation Program . Authors: Massimo Rivalta MD et al 2010

למעלה מ 1500 נשים בישראל כבר חוות את התועלות המשמעותיות של אימון רצפת האגן באמצעות סט המשקולות של  Woman Nature. תני לעצמך את המתנה החשובה הזו שתאפשר גם לך להתאמן ביעילות, להנות שוב מרצפת אגן הדוקה וחזקה ולהתמלא מחדש בתחושות סיפוק, בטחון עצמי וחיוניות.

פידבקים מלקוחות :

"התפתחה אצלי בריחת שתן קלה שלא הצלחתי לעצור. בפסח קניתי לעצמי מתנה את המשקולות. בהתחלה השיפור היה של כ 50%. לאחר שיחה עם טל הבנתי שיש צורך להשתמש המשקולות בתנועה והשיפור הפך למשמעותי ביותר! אני עדיין ממשיכה לתרגל לפחות פעמיים בשבוע. פתרון מעולה."

(רותם, מטפלת ברפואה סינית)

"אני משתמשת במשקולות לחיזוק רצפת אגן מזה כ- 6 שבועות. כפי שהמלצתם אני מתאמנת לפחות 5 פעמים בשבוע במשך 10-15 דקות במקלחת. התחלתי להתאמן שלושה חודשים לאחר לידה ואגינלית ראשונה. במהלך ההריון סבלתי מבריחת שתן, בעיקר בשליש השלישי. לאחר הלידה והחלמת התפרים מצב בריחת השתן השתפר, ומאז שאני מתאמנת לא סובלת כלל מבריחת שתן. אני מרגישה את התחזקות השרירים בכך שאני מסוגלת לכווץ אותם בצורה רצונית טוב יותר ולזמן ארוך יותר, גם כאשר המשקולת לא בפנים."

(שיפי)

"מאז שאני מתרגלת בהתמדה הצטמצמו כמעט לאפס התקפי הכאב מריפלוקס בקיבה והצורך לרוץ לשירותים בסוף נסיעה. תודה! :)"

(ד')

"המשקולות אסתטיות, נעימות למגע, ונוחות לשימוש וניקוי. הן מדייקות את הפעלת שרירי רצפת האגן. התרגול עזר לי לחזור למידותיי ותורם לשיפור חיי המין."

(דינה, 62)

"לאחר חודש של אימון אני בהחלט מרגישה שיש שיפור!"

(ליאת)

משקולות לחיזוק רצפת האגן וומן נייצ'ר - א

לגבי התשלום והמשלוח:

את ערכת המשקולות תוכלי לקבל בדואר רשום, באמצעות שליח או באיסוף עצמי ממשרדנו בקיבוץ הסוללים. האריזה היא דיסקרטית - קרטון לבן ללא לוגו או כל סימן מזהה למעט כתובתך וכתובתנו.

אמצעי תשלום אונליין: כרטיס אשראי (ויזה, מסטרקארד) ופייפאל.

אמצעי תשלום נוספים: Bit, העברה בנקאית, צ'ק ומזומן -  ביצירת קשר עם המשרד. 

בעת תשלום אונליין מומלץ להשתמש בחיבור אינטרנט יציב על מנת לאפשר פעולה מהירה וחלקה. מערכת האשראי מאובטחת על ידי מנגנון SSL בעל סטאנדארט אבטחת המידע הגבוה ביותר.

bottom of page